loading

Usługi konstrukcyjne

  • Start
  • Usługi konstrukcyjne
Usługi konstrukcyjne

Malguson - firma budowlana, kompleksowe usługi

Jako firma budowlana posiadamy kilkuletnie doświadczenie przy realizacji projektów mieszkaniowych zarówno w Skandynawii, jak i w Polsce. Oferujemy kompleksowe usługi budowlane, od początków projektu aż do wykończenia wnętrz. Zajmujemy się dodatkowo rekrutacją pracowników różnych branż. Oznacza to, że sami mamy stały dostęp do ogromnej bazy stałych pracowników oraz kandydatów. Dzięki temu realizujemy nasze zlecenia budowlane profesjonalnie i sprawnie.

Jak już coś robimy, to na najwyższym poziomie. Doskonale odczytamy potrzeby Twojej firmy i znajdziemy dla Ciebie najodpowiedniejszych pracowników.

Firma jest jak budowa ale najważniejszym elementem jest fundament który tworzą ludzie.

Malguson,

Dlaczego my?

Kompetentny wykonawca

Nasze projekty budowlane realizujemy głównie w Szwecji, ale także we Francji, Niemczech, Norwegii i Polsce. Ponad 6 lat doświadczenia na rynku międzynarodowym to solidny fundament do rozpoczęcia współpracy.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to ogromna baza stałych pracowników oraz kandydatów na wiele stanowisk. Stale ją powiększamy, odpowiadając na Twoje potrzeby oraz realia rynkowe. Tak,by projekt został zrealizowany nie tylko sprawnie, ale przede wszystkim profesjonalnie.